Zbavte se nevyužívaných strojů

Výkup tvářecích strojůVlastníte stroj, pro který již nemáte žádné využití a chcete se jej za nějakou finanční sumu zbavit? Váš problém může vyřešit naši společnost, která se mimo jiných činností zabývá také vykupováním zánovních strojů.

Je jedno, zda chcete použitý stroj TRUMPF, AMADA atd. prodat či koupit, naši odbornici na použité stroje TRUMPF Vám pomohou.

Pokud chcete Váš použitý stroj TRUMPF nebo AMADA prodat za optimální cenu, tak jste na správním místě. Váš použitý stroj odkoupíme za férovou cenu nebo zprostředkujeme jeho prodej našemu partnerovi.

Výkup tvářecích strojů TRUMPF, AMADA

Jenže co dělat v případě, kdy vám určité místo zabírá tvářecí stroj, který nevyužíváte kvůli změně výrobního programu nebo chcete vyměnit starší stroj na nový, modernější? Řešením může být naší firma, která vám usnadní starosti, neboť provádí výkup tvářecích strojů TRUMPF, AMADA atd. Vy tím pádem nebudete muset přemýšlet nad tím, jak se zbavit použitého stroje a navíc se vám původně vynaložená částka alespoň z části vrátí. Kupované použité stroje opravíme a najdeme jim nového majitele.

Nejprve pošlete technické parametry a fotografie strojů

Jestliže máte zájem o výkup tvářecích strojů, v první řadě je potřeba jejich údaje poslat naší společnosti. Kromě samotných technických parametrů také přiložte fotografie stroje a štítku a navrhněte cenu, kterou byste si za odkup strojů představovali. Ta následně bude buď schválena, nebo se určí nějaký protinávrh. U nabídky zanechte taktéž kontaktní adresu, e-mail a vaše telefonní číslo, aby se s vámi zástupci firmy mohli spojit a domluvit se na nějaké nabídce.

Použité stroje jsou naši společností distribuovány na trhy po celé západní a východní Evropě. Zatímco na západ většinou odcházejí novější moderní stroje, tak na východ jsou exportovány pro změnu i použité stroje starší, jež stojí o něco méně peněz. Právě na trhu ve východní Evropě je totiž zájem o nákup tvářecích strojů, které jsou starší a tím pádem i levnější. Abyste věděli, které značky použitých strojů nabídnout k odkoupení, tak se jedná převážně o stroje TRUMPF a AMADA.

Prodejte použité stroje

Spolupráce je poté možná i s konkurzními správci či s likvidátory. Tudíž k tomu, abyste mohli prodat použité stroje, nemusíte být přímo jejich majitel či jednatel firmy, která je vlastní.

Co se týče konkrétně prodeje zánovních tvářecích strojů, tak se jedná o ohraňovací lisy, ohýbačky, vysekávací a děrovací lisy a laserové palici stroje. Stav, ve kterém se nacházejí, také nemusí prodeji zabránit. Ale je jasné, že za stroj, který je rozbitý a poslouží opravdu pouze na náhradní díly, obdržíte méně peněz než za plně funkční stroje.

Nabídky zasílejte na náš e-mail.