Články

Nabízíme meniskové ZnSe čočky, zrcátka atd. pro řezací laserové stroje firmy TRUMPF, AMADA, BYSTRONIC, FANUC, FINN-POWER, LVD, MAZAK, MITSUBISHI, PRECITEC, HANK WANG, ROFIN, HANS LASER, LASER LAB, PRIMA INDUSTRIE, BALLIU, CINCINNATI,N-TANAKA, PRC, SHIN WU a další.

Řezání laserem a laserové stroje TRUMPFHlavní rozdíl laserových řezacích strojů TRUMPF je sjednocení nejpřesnějších strojírenských technologií s nejmodernější laserovou technikou.

TruLaser Cell 7000Laserové technologie jsou v současnosti běžně používané ke zpracování různých druhů materiálů. V dnešní době jsou nejznámější laserové vyřezávačky 2D pro řezání plochých plechů, ale stále důležitějšími se stávají systémy 3D, umožňující zpracování složitých trojrozměrných detailů, které umožňují nejenom řezání, ale také jiné procesy např. svařování, navařování a kalení.

V oboru 2D laserových strojů firmy TRUMPF zajišťují pevnolátkové lasery náskok u tenkých plechů - již 15 let.

Pevnolátkové laseryZnámá úvodní věta vede k ohromující odpovědi. Pevnolátkový laser jako nástroj pro zpracování plechů je objevem firmy TRUMPF. Používaný v praxi od roku 1995 je přesvědčivý dnes stejně jako tehdy, zejména při zpracování tenkých plechů.