Náhradní díly

RTC kazeta TRUMPFÚspěšně dodáváme pro děrovací a kombinované stroje TRUMPF novou generaci nástrojových RTC kazet.

hyco pumpe

Nyní nabízíme vakuová čerpadla (Vacuum pump) Hyco, které se běžně používají v CO2 laserech firmy TRUMPF.

krycí měchy

Společnost EU Technologies s.r.o. dodává krycí měchy (harmoniky, Faltenbalg nebo Laser bellows) vhodné pro laserové stroje TRUMPF, AMADA, BYSTRONIC, LVD atd. od alternativních výrobců.

Spotřební díly pro laserové řezací strojeDodáváme spotřební díly vhodné pro laserové řezací stroje TRUMPF, PRECITEC, BYSTRONIC, AMADA, MAZAK, HAAS, LVD, HACO, HANKWANG, PRIMA INDUSTRIE, SALVAGNINI, STRIPPIT, TANAKA, THYSSEN, LASER LAB, BEHRENS, CINCINNATI, CKY, CY LASER. a další za nejlepší ceny.

Spotřební díly originální řady značky Original Raytools®

Nabízíme spotřební díly nové originální řady značky Original Raytools® vhodné pro mnoho OEM systémů (tj. Bodor) s manuální výměnou s řezací hlavou Rayools: za nejlepší ceny.

Optika (čočky, zrcátka) pro CO2 laseryNaše firma nabízí ne jenom komponenty a prvky vhodné pro lasery a laserové technologie, ale také různé optické prvky a komponenty vhodné pro CO2 a pevnolátkové lasery, které jsou široce používány.

LCD/TFT monitory

Našim zákazníkům nabízíme LCD/TFT monitory, které jsou široce používání jak ve strojích na zpracování plechu TRUMPF, AMADA, nebo BYSTRONIC, tak i v jiném průmyslovém zařízení. Zvlášť užiteční můžeme být zákazníkům, kteří mají ve výrobě turecké nebo čínské stroje, které jsou vybaveny monitory, ovládacími panely a PC evropských výrobců SIEMENS, BOSCH, DELEM.

Náhradní díly pro stroje TRUMPFDodáváme náhradní díly a příslušenství pro laserové palici stroje, vysekávací a ohraňovací lisy TRUMPF, AMADA, BEYELER, LVD, HACO atd., díly jsou značkové a od alternativních výrobců.

Prodej nebo opravy použitých ale se zárukou prvků CNC systému známých značek SIEMENS, BOSCH, INDRAMAT. Komponenty těchto značek jsou široce používány ve tvářecích strojích TRUMPF, BYSTRONIC, EHT, atd.