Náhradní díly

krycí měchy

Společnost EU Technologies s.r.o. dodává krycí měchy (harmoniky, Faltenbalg nebo Laser bellows) pro laserové stroje Trumpf od alternativních výrobců.

Optika (čočky, zrcátka) pro CO2 laseryNaše firma nabízí ne jenom komponenty a prvky pro lasery a laserové technologie, ale také různé optické prvky a komponenty pro CO2 a pevnolátkové lasery, které jsou široce používány.

LCD/TFT monitory

Našim zákazníkům nabízíme LCD/TFT monitory, které jsou široce používání jak ve strojích na zpracování plechu TRUMPF, AMADA, nebo BYSTRONIC, tak i v jiném průmyslovém zařízení. Zvlášť užiteční můžeme být zákazníkům, kteří mají ve výrobě turecké nebo čínské stroje, které jsou vybaveny monitory, ovládacími panely a PC evropských výrobců SIEMENS, BOSCH, DELEM.

Náhradní díly pro stroje TRUMPFDodáváme náhradní díly a příslušenství pro laserové palici stroje, vysekávací a ohraňovací lisy TRUMPF, AMADA, BEYELER, LVD, HACO atd., díly jsou značkové a od alternativních výrobců.

Prodej nebo opravy použitých ale se zárukou prvků CNC systému známých značek SIEMENS, BOSCH, INDRAMAT. Komponenty těchto značek jsou široce používány ve tvářecích strojích TRUMPF, BYSTRONIC, EHT, atd.